dzisiaj jest: 27 maja 2018. imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
wersja polska 
Aktualności
XIV edycja Konkursu Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego

Wojewoda Łódzki po raz czternasty organizuje Konkurs „Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego”. Zgodnie z jego regulaminem, samorządy mogą wspierać to wydarzenie poprzez samodzielne zgłaszanie podmiotów gospodarczych, wynalazców i gospodarstw rolnych.

W roku 2017 Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego zostanie przyznana w następujących kategoriach:
  • Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu,
  • Mikro i małe przedsiębiorstwo,
  • Gospodarstwo Rolne,
  • Innowacyjność.
Nagroda ta jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz autorów innowacji z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu. Nagroda sprzyja także prezentacji i promocji działań prowadzących do sukcesów gospodarczych jej uczestników. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Nagrody, dostępnym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi: www.lodzkie.eu w banerze Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego na rok 2017.
Wypełniony wniosek kandydata w formie papierowej i elektronicznej należy przesłać na adres Sekretariatu Nagrody, do dnia 24 marca 2017 r.


Sekretariat Konkursu:
Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji
90-926 Łódź, ul. Piotrkowska 104
tel.: (42) 664 15 00, 664 10 94, 664 12 52
faks: (42) 664 10 88
e-mail: juliana.predowa@lodz.uw.gov.pl, estera.gajewska@lodz.uw.gov.pl, michal.mikina@lodz.uw.gov.pl, ziemowit.staszewski@lodz.uw.gov.pl
« powrót