dzisiaj jest: 12 grudnia 2018. imieniny: Joanna, Aleksander, Dagmara
wersja polska 
Aktualności
Głosuj na Budżet Obywatelski
BUDŻET OBYWATELSKI SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2018


Uwaga! Rozpoczęło się głosowanie!

Szanowni Państwo,

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 to nowa propozycja, której celem jest włączenie mieszkańców województwa łódzkiego do decydowania o przeznaczeniu części jego budżetu na wybrane przez nich zadania.
Zachęcamy do oddawania głosów na zadanie pt. Organizacja imprezy sportowej. Ultramaraton kajakowo rowerowo biegowy IRON SIMPLE HUMAN, który organizowany będzie m.in. na terenie Gminy Wielgomłyny m.in. w miejscowości Krzętów.
Ultramaraton jest wzorowany na drużynowych wyścigach Discovery Challange w tym wypadku rywalizacja będzie się odbywać w dwu osobowych zespołach. Zespół startuje do wyścigu kajakowego na dystansie 4 km, następnie przesiada się na rowery i pokonuje dystans 220 km i kończy biegiem na dystansie 15 km. Impreza organizowana cyklicznie przyczyni się do rozpropagowania pięknych terenów wyżyny Przedborskiej wśród ludzi uprawiających turystykę rowerową, ożywi w wymiarze sezonowym wyludnione obszary Gminy Wielgomłyny i Kobiele Wielkie, da impuls do rozwoju agroturystyki na tych obszarach. Atutem imprezy jest również wyróżnienie. Formuła jest unikatowa nawet w skali kraju.

Głosowanie za pośrednictwem strony https://bo.lodzkie.pl/poznaj-zadania/
« powrót