dzisiaj jest: 16 stycznia 2019. imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
wersja polska 
Aktualności
Bezpłatne szkolenia dla potencjalnych beneficjentów działań z zakresu "Podejmowanie działalności gospodarczej" i "Rozwijanie działalności gospodarczej"

W związku z planowaniem (we wrześniu) naboru wniosków o przyznanie pomocy, w zakresie „Podejmowania działalności gospodarczej” i „Rozwijania działalności gospodarczej”, zachęcamy osoby, które zamierzają złożyć wnioski w tym zakresie, do zgłaszania się na bezpłatne szkolenia dotyczące zasad ubiegania się o przyznanie pomocy oraz praktycznych wskazówek przy wypełnianiu dokumentacji aplikacyjnej.

Dla ułatwienia organizacji szkoleń prosimy zainteresowane osoby o wcześniejsze zgłoszenie w biurze LGD Stowarzyszenia Dolina Pilicy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępne poniżej) i odesłanie go na adres e – mail: dolinapilicy@onet.eu bądź złożenie bezpośrednio w biurze LGD: św. Antoniego 55, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Zapisy na szkolenie trwają do dnia 02.05.2018 r. do godz. 16.00

Szkolenie z "Podejmowania działalności gospodarczej” odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim, a także w Aleksandrowie - formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia dostępny jest tutaj.

Szkolenie z „Rozwijania działalności gospodarczej” odbędzie się w Opocznie - formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia dostępny jest tutaj
« powrót