dzisiaj jest: 16 stycznia 2019. imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
wersja polska 
Aktualności
Odebrano kolejne inwestycje

Zakończono kolejne inwestycje w naszej gminie. Techniczne odbiory inwestycji w ostatnim tygodniu odbyły się w miejscowości Wielgomłyny – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz w miejscowości Wola Kuźniewska – budowa sieci wodociągowej. Na dzień 5 listopada zaplanowano techniczny odbiór prac wykonanych w Hali Sportowej w Wielgomłynach.

Inwestycja o nazwie „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z dojazdem i przebudową zjazdu w miejscowości Wielgomłyny” o łącznym koszcie 285.384,87zł obejmowała budowę boksów na odpady komunalne zadaszone wiatą (boks na odpady biodegradowalne i rozbiórkowe, boks na opony, boks na odpady wielkogabarytowe, boks na odpady elektryczne i elektroniczne), pomieszczenie na materiały niebezpieczne zamykane na kłódkę, wyposażenie w kontener biurowo-socjalny i magazynowy oraz budowa drogi dojazdowej wraz z przebudową zjazdu. W ramach inwestycji wykonane zostało oświetlenie zewnętrzne, wewnętrzne oraz oświetlenie wiaty.


Inwestycja o nazwie „Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej na części działki nr 365 w miejscowości Wola Kuźniewska” w ramach której wykonano sieć wodociągową ciśnieniową z rur PE 160mm długości 160m, 2 komplety hydrantów przeciwpożarowych nadziemnych o śr. 80mm.

Inwestycja o nazwie „Remont parkietu, malowanie dachu i ścian oraz zakup i montaż kotar grodzących w Hali Sportowej w Wielgomłynach”. W ramach inwestycji wykonano mechaniczne szlifowanie starych posadek z deszczułek, trzykrotne ich malowanie oraz malowanie linii boiska. Ponadto wykonano czyszczenie i ponowne malowanie dachu. Halę wyposażono w 4 komplety kotar rozsuwanych elektrycznych. Odnowiona została także sala gimnastyczna. Koszt wykonania tych prac wyniósł 121.640,76zł.

« powrót