Logo Gmina Wielgomłyny Wójt Gminy mgr Bogumiła Dyktyńska

News

Wyniki konkursów bożonarodzeniowych

18.12.2019

PROTOKÓŁ

sporządzony w dn. 17.12.2019 r. w GOKiS w Wielgomłynach na okoliczność podsumowania konkursów bożonarodzeniowych.


Komisja w składzie:

1. Katarzyna Stalka

2. Anna Bzowska

3. Kamilla Majer

dokonała oceny w konkursie na najsmaczniejszy wypiek bożonarodzeniowy i przyznała następujące miejsca:

I kategoria – uczniowie szkół podstawowych:

I miejsce : Maria i Małgorzata Majcherek (PSP Wielgomłyny)

II miejsce: Oliwia Spadło (PSP Wielgomłyny)

III miejsce: Szymon Kopera (PSP Krzętów)

II kategoria – dorośli:

I miejsce: Bożena Komora (KGW „Zagórzanki”)

II miejsce: Anna Jakubowska (Wielgomłyny)

III miejsce: Anna Nowak (KGW „Zagórzanki”)

 

W konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową komisja przyznała następujące miejsca:

I kategoria – uczniowie szkół podstawowych (prace indywidualne)

I miejsce: Marta Kantorosińska (PSP Wielgomłyny)

                  Oliwia Spadło (PSP Wielgomłyny)

III kategoria – dorośli (prace indywidualne)

I miejsce: Ewa Kocimska (KGW Kolonia Myśliwczów)

II miejsce: Paweł Skraboń (KGW Kolonia Myśliwczów)

IV kategoria – prace rodzinne

I miejsce: J. K. O. Węgrzyńscy (Krzętów)

II miejsce: Jakub i Oliwia Milc (Karczów)

                   Filip i Kacper Czarczyk (Karczów)

III miejsce: E. D. S. Jaguścik (Trzebce)

                    Maria i Małgorzata Majcherek (Sokola Góra)

Nagroda specjalna:

Filip Baliński (PSP Wielgomłyny)

 

W konkursie na Kartę Świąteczną komisja przyznała następujące miejsca:

I kategoria – dzieci w wieku przedszkolnym (3,4,5,6 lat)

I miejsce: Aleksandra Gaik (Niedośpielin)

II miejsce: Natalia Kucharska (Zagórze)

III miejsce: Paweł Orzeł (Rudka)

Wyróżnienie: Jakub Milc (Karczów)

II kategoria – klasy I-III

I miejsce: Oliwia Spadło (PSP Wielgomłyny)

II miejsce: Tatiana Murlinkiewicz (Wielgomłyny)

III miejsce: Paweł Dębski (PSP Krzętów)

Wyróżnienie: Mateusz Gaik (Niedośpielin)

III kategoria: klasy IV- VIII

I miejsce: Oliwia Milc (PSP Zagórze)

II miejsce: Natalia Kucharska (PSP Wielgomłyny)

III miejsce: Paulina Wieloch (PSP Wielgomłyny)

Wyróżnienie: Szymon Jaguścik (Trzebce)

V kategoria: dorośli

I miejsce: Ewa Bus (KGW Kolonia Myśliwczów)

II miejsce: Anna Nowak (Wielgomłyny)

III miejsce: Karolina Borycka (Rogi)

 

Wszystkich uczestników i nagrodzonych zapraszamy serdecznie po odbiór dyplomów i nagród dnia 3 stycznia 2020 r. o godzinie 11.00 do sali GOKiS w Wielgomłynach.

Wójt gminy zaprasza

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 10.00 - 14.00

Urząd Gminy w Wielgomłynach

ul. Rynek 1
97-525 Wielgomłyny
tel.: 44 787-10-87
fax: 44 787-10-82
e-mail: urzad@wielgomlyny.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.